Disková pole IBM jednoduše pro všechny

Jste vyzýváni, abyste dodali více s menším rozpočtem?
Potřebujete optimalizovat svou IT infrastrukturu, abyste podpořili růst, aniž byste obětovali výkon, kvalitu nebo zabezpečení svých IT služeb?

IBM FlashSystem JE VŠE, CO POTŘEBUJETE K ŘEŠENÍ TRANSFORMACE INFRASTRUKTURY!

IBM FlashSystem jsou navrženy tak, aby poskytovaly špičkový výkon, nákladovou efektivitu a hybridní cloudové úložiště podnikové třídy pro klienty všech velikostí, využívající hustotu unikátní technologie IBM FlashCore Modulů, Storage Class Memory, end-to-end NVMe a těsnou integraci s Red Hat OpenShift.

Průvodce kupujícího Flash úložišť
S integrací nových technologií je váš přístup k úložišti kritický. Jak můžete zjistit, které řešení flash úložiště nejlépe funguje s infrastrukturou, kterou máte, a vyhovuje vaší hybridní cloudové strategii a rozpočtu – nyní i do budoucna? Tato příručka obsahuje klíčové informace a odpovídá na běžné otázky týkající se flash úložiště, abyste mohli učinit to nejlepší možné rozhodnutí pro vaši firmu.
Zobrazit Flash storage buyer’s guide

Rodina IBM FlashSystem: snadné použití pro jakékoli prostředí
Stejně jako vy chce mnoho zákazníků jednoduchou a flexibilní infrastrukturu pro ukládání dat. Chtějí nástroje, které jim dnes pomohou optimalizovat a zjednodušit provoz a v budoucnu usnadní integraci nových technologií a cloudových služeb. Zjistěte, jak může nová rodina IBM FlashSystem tyto potřeby řešit.
Zobrazit Ease of Use Paper

FlashSystem: Středobod jednotné platformy IBM
Technické výhody IBM FlashSystem jsou solidní, ale jejich hodnota spočívá především v podpoře obchodních výhod, které přináší snadná správa ve vysoce náročné digitální éře. Zjistěte více o zjednodušení složitosti moderního IT pomocí rychlejšího, chytřejšího a ekonomičtějšího úložiště.
Zobrazit ESG One Platform Paper

MHM IBM FlashSystem