Aktuality

Co je u nás nového

Společnost MHM computer se zúčastnila historicky prvního Hitachi Vantara EMEA partnerského eventu ve Frankfurtu a rovnou zabodovala jako NEJLEPŠÍ PARTNER pro region CEE ve FY2017!

Zeptala jsem se pana Pavla Miloschewského, předsedy představenstva MHM computer:

 

 

Pavle, jste rád „výtržníkem“ v regionu mezi ostatními zeměmi nebo jak velké překvapení to pro Vás bylo?

Vzhledem k tomu, že MHM poskytuje své služby nejen v Česku, ale i na Slovensku a v Maďarsku, a že s Hitachi Vantara spolupracujeme řadu let, tak velké překvapení to není… Nicméně jsem velmi potěšen, že toto ocenění patří právě MHM CZ a opravdu si vážím toho, jak daleko jsme se dostali ve spolupráci s jedním z největších technologických výrobců storage řešení.

Je pro Vás ocenění platinového partnera za celý region velkou motivací pro budoucí společný business?

To samozřejmě ano, ale nejen motivací, ocenění pro mě znamená také velkou zodpovědnost dokázat i v následujícím období, že je ve správných rukách. Také musím ocenit i ostatní partnery, že nám „dýchají za krkem“ a určitě nás nenechají spát na vavřínech.

Hitachi Vantara zažívá jednu ze svých významnějších proměn a z jejích strategií je znát, že se bude obracet více do softwarového světa. Také plánujete otočit kormidlo tímto směrem?

Nejen, že plánujeme, ale naše společnost jde tímto směrem již delší dobu. Poslední měsíce probíhá určitá interní změna obchodní strategie, v rámci které školíme a certifikujeme naše zaměstnance, probíhá nábor nových kolegů a zaměřujeme se na monitoring, kapacitní plánování, automatizaci a taktéž na bezpečnost. Takže můžu s klidným svědomím říct, že jsme možná i krok dopředu před Hitachi Vantara 😊.

Děkuji a přeji MHM stejně silná obchodní partnerství i v dalším fiskálním roce.

Linda Kvitová, Marketing Manager, MHM computer

 

Hitachi Vantara EMEA